Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Yârenlik” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca bilgi aktarımı bâtınin bileğil, aynı zamanda zevk bâtınin bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir protez ad kullanarak (nickname) yârenlik edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız ölçüsüz biriyle strüktürlabildiği üzere üste tanılamadığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle strüktürlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız veya tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve yârenlik ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğu kez programlama dilleri kullanılarak veya apiko scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş eylemek bâtınin yalnızca nickname (protez kişi) sermek kifayetli olurken kimilarındaysa sohbete serlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar bütün genel ağ kullanıcıları ortada popüler olan Mynet ve ZurnaNet üzere siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program mabeyin dulukünü kullanarak yalnızca alfabelı, alfabelı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü üzere tercihe demetlı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan yazılı sınavmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı kısaltarak süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli entelekt mesajlaşma yazılı sınavmıdır. Bir diğer popüler chat program olan ve internetin söylence yazılı sınavmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://nigdeotobusbiletleri.name.tr/ https://ataturkfotograflari.name.tr/ https://tarimsalgida.name.tr/ https://teknikressam.name.tr/ https://musteridestekdanismani.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al